Zasady współpracy

Szanujemy jasne zasady. Zero opłat aktywacyjnych i ukrytych opłat.

Klient prowadzi stronę przy pomocy prostego programu. Edycja tekstów przypomina pracę z programem WORD, a dodawanie zdjęć to praca z formularzami. Prowadzenie przygotowanej przez nas strony parafialnej jest bardzo proste i naprawdę, każdy może to robić. Nie trzeba być komputerowym specjalistą, czy zatrudniać informatyków.

W jednej rocznej opłacie wynoszącej 500zł netto (plus 23% podatku VAT) otrzymają Państwo wszystko to, potrzebne jest do prowadzenia strony. Pomożemy w zakupie domeny, czyli adresu, pod którym strona będzie dostępna. Nasi klienci nigdy nie martwią się problemami technicznymi. Ich zadaniem jest jedynie prowadzenie własnej strony internetowej i dbanie oto, aby była aktualna i zawierała bieżące informacje.

Jak uruchamia się stronę?

Zapraszamy do kontaktu. Proszę wysłać do nas kilka zdjęć związanych z Waszą parafią. My rysujemy grafikę strony i wysyłamy do Państwa do akceptacji. Jeżeli projekt graficzny się spodoba, to strona jest programowana i po kilku dniach można ją oglądać w Internecie.

Jak już wspomnieliśmy podana w ofercie cena dotyczy rocznego abonamentu. Państwo sami określacie, jak długo strona ma działać. Jeżeli po jakimś czasie zechcecie zrezygnować z oferowanej przez nas usługi, to przekażemy wszystkie wgrane teksty, zdjęcia i pliki (nie przepadną i nie zostaną skasowane).

Wiemy, że szybko okaże się, iż prowadzenie własnej strony internetowej to świetny pomysł, a nasza współpraca będzie długa i owocna. Zapraszamy.

Strona parafialna może być pomocna przy ewangelizacji

Ikona

Prosty i szybki przekaz

Strona internetowa to prosty i wygodny sposób przekazywania aktualności na temat życia parafii