Nasza oferta

Nasza oferta jest przeznaczona dla parafii, które chcą prowadzić swoje strony internetowe.

W ramach naszej oferty klienci otrzymują piękną parafialną stronę internetową oraz wszystkie usługi, które są potrzebne do jej uruchomienia.

Co najważniejsze: osoby, które będą prowadziły stronę nie muszą znać się na technologiach internetowych! Aktualizacja, dodawanie treści przypomina pracę z popularnym programem WORD, a dodawanie np. plików i zdjęć to praca z prostymi formularzami.

Nasza oferta obejmuje:

Stworzenie i uruchomienie pięknej i nowoczesnej parafialnej strony internetowej

Udostępnienie Państwu (np. proboszczowi lub wyznaczonej osobie) hasła do programu, z pomocą którego zarządza się treściami strony internetowej.

Zapewnienie wszystkich usług, które są potrzebne do uruchomienia i prowadzenia strony internetowej.

Na Twojej parafialnej stronie min. będzie można:

Publikować aktualności, ogłoszenia parafialne, kazania i katechezy

Publikować galerie zdjęć, relacje z ważnych wydarzeń

Publikować ważne informacje związane z funkcjonowaniem parafii

Każda parafia powinna posiadać własną stronę internetową.

Z jej pomocą można przekazywać aktualne informacje dla parafian i pielgrzymów. Strona WWW może być formą ewangelizacji.

Zobacz ile to wszystko kosztuje?

Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna, ponieważ całość kosztuje tylko 500zł netto rocznie (+23% podatku VAT). Nie ma żadnych ukrytych opłat, kosztów aktywacji itp. Podana cena jest ceną ostateczną.

Zobacz dlaczego nasza oferta i cena są bardzo korzystne

Proszę zobaczyć ile można zaoszczędzić wybierając ofertę naszej firmy:

Oszczędzasz na zakupie dodatkowej strony

Profesjonalna strona internetowa, przyjazna dla urządzeń mobilnych z panelem zarządzania treściami to wydatek większy niż 1 000 złotych!

Oszczędzasz na zakupie dodatkowego serwera

Koszt roczny serwera waha się od około 50 do 300 złotych. Należy pamiętać, że tak kupiony serwer jeszcze trzeba samemu obsługiwać.

Oszczędzasz na na kosztach poprawek

Poprawki strony i rozbudowa, to dodatkowe pieniążki. Można przyjąć, że godzina pracy programisty kosztuje 100zł.

Można łatwo wyliczyć ile zaoszczędzą Państwo wybierając naszą ofertę (wtedy powyższe koszta nie występują - cena opłaty 500zł netto plus 23% Vat zawiera wszystko, co potrzeba do prowadzenia strony). Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych od wielu lat i jest ceniona przez klientów za profesjonalizm i życzliwe podejście.