Dlaczego warto

Prowadzić własną stronę parafii i wybrać naszą ofertę?

Trudno sobie wyobrazić sytuację, w której nie można w Internecie znaleźć aktualnych informacji o działalności danej parafii.

Z tego względu warto i trzeba prowadzić własną stronę internetową.

Dla nas to ważna sprawa i chcemy, aby jak najwięcej lokalnych społeczności chrześcijańskich mogło się pochwalić własną witryną WWW.

A dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Dlatego, że za niską cenę otrzymują Państwo usługę na wysokim poziomie

Dlatego, że dostaniecie program, z pomocą którego sami będziecie prowadzili stronę

Dlatego, że nie musicie się martwić o problemy techniczne, znać na programowaniu itp.

Strona WWW pomaga w ewangelizacji, to nowoczesna forma ewangelizacji.

Waszym zadaniem będzie tylko prowadzenie strony. Możecie publikować aktualności, dodawać ogłoszenia parafialne, publikować kazania lub informować pielgrzymów o tym jak mogą spędzić czas odwiedzając Waszą parafię i okolicę.

Makieta kościoła

Dlaczego warto uruchomić parafialną stronę WWW?

Strona ma nieograniczony zasięg i każdy może ją oglądać

Informację dotyczące Waszej parafii uzyskają nie tylko wierni do niej należący, ale także każdy mieszkaniec na świecie

Informacje będą dostępne na przysłowiowe wyciągnięcie ręki

Ważne informacje związane z funkcjonowaniem parafii będą ogólnodostępne i parafianie nie będą musieli często odwiedzać kancelarii parafialnej

Katecheza on-line

Można publikować katechezy, ciekawe artykuły i dużo więcej.

Wiemy, że strony są potrzebne

Jesteśmy katolikami i chcemy Wam pomóc w Waszej działalności (wiemy, jak ona jest ważna)

Gwarantujemy jasne zasady, uczciwość, rzetelność i przyjazne podejście do klienta.